Friday, June 18, 2021
 
Bezpečnostní rizika informačních a komunikačních technologií

Popis:

Specializační kurz zaměřený na problematiku rizik informačních a komunikačních technologií, rizik spojených s provozem informačních systémů organizace a související komunikační infrastruktury. Selhání tohoto systému, ať už z pohledu technologického nebo lidského, může mít dalekosáhlé následky.

Co účastník kurzu získá:

Účastník získá povědomí o způsobech, jak narušitelé nejčastěji útočí na systémy a následně je vyřazují z provozu, nebo naopak jejich nepozorované monitorování a získávání informací. Budou nastíněny nejčastějších chyby zaměstnanců a dalších osob, disponující přístupem do systému a k ICT technologiím. Velkou přidanou hodnotou jsou informace o tom, jak těmto útokům zamezit a ochránit informační a komunikační technologie, shromažďující informace o důležitých informacích v podniku.

 
Cílová skupina: IT specialisté, bezpečnostní management
Rozsah: 2 výukové dny
Formát: otevřené / uzavřené vnitropodnikové
Odborný garant: Ing. Jaroslav Pejčoch
Další informace

Termin: dle domluvy

Další termíny: 

Čas a místo konání: od 9:00 do 16:00 hodin, Brno, Praha, Olomouc

Cena kurzu: 19.000,-Kč bez DPH za jednu přihlášenou osobu, cena kurzu zahrnuje parkovné, oběd, studijní materiály.                      

Cena je plně splatná předem na základě elektronicky zaslané zálohové faktury. Poplatek je nutné uhradit nejpozději do 10 dnů po obdržení zálohové faktury. V opačném případě bude rezervace místa v kurzu uvolněna pro další zájemce. Po přijetí částky na náš účet je Vaše místo na školení garantované.

V případě platby ze zahraničí dejte prosím instrukce Vaší bance, aby zajistila, že bude na náš účet připsána celá požadovaná částka, tj. všechny bankovní poplatky hradí plátce. 

Dokumenty ke stažení:

Závazná objednávka

Leták

V případě zájmu o tento kurz nám zašlete vyplněnou závaznou objednávku na e-mailobjednavky@vubs.cz. Děkujeme.

Počet míst je omezen.